SLAVIA RUDA ŚLĄSKA - strona nieoficjalna

2 Miejsce w lidze

• autor: slavia2003, 2014-11-15 17:06

W ostatniej kolejce na własnym boisku pokonaliśmy UKS Szopienice 1:0 po wspaniałej urody bramce Patryka Brzostka. Można więc powiedzieć - stało się! Po ciężkich 14 kolejkach Drużyna Slavii Ruda Śląska rocznika 2003/2004 zajęła 2 miejsce w swojej lidze! Bardziej niż samo miejsce cieszy postawa i zaangażowanie chłopaków w praktycznie wszystkich rozgrywanych meczach. Gołym okiem widać bardzo duży postęp w piłkarskim fachu osiągany przez młodych "Slavioków". Najważniejsza jednak przez cały sezon była drużyna, czasami jeden zawodnik miał lepszy, a jeden słabszy mecz lecz cała siła drzemała w tym, że każdy z nas tworzący tą drużynę był jej potrzebny, zarówno na boisku, jak i na ławce rezerwowych i trybunach. Pamiętajmy, że nie każdy mecz zakończy się naszym zwycięstwem ale prawdziwych zwycięzców poznaje się po tym jak podnoszą się po porażce i słabszych chwilach.

W nowym sezonie czeka nas jeszcze więcej pracy, ale o to nam właśnie chodziło ;)!

autor: ~broda73 2014-11-16 00:02:10

avatar Słowa trenera w pełni oddają sens gry zespołowej. Należy jeszcze dodać, że w piłce nożnej nie wygrywa ten, który strzela najwięcej bramek, lecz drużyna potrafiąca doprowadzić do zdobycia tego gola. Gratulacje dla całej drużyny i trenera. Myślę, że atmosfera, która panuje w drużynie pozwoli chłopakom osiągnąć coraz lepsze wyniki, a co za tym idzie motywację i chęć do nowych wyzwań. Jeszcze raz gratulacje chłopcy!!!

autor: ~marzena 2014-11-16 20:18:49

avatar Gratulacje dla drużyny i trenera.Oby tak dalej w nastepnym sezonie.

Autor: Treść:pozostało znaków:

MKS Pogoń Śląska 1:6 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA Grunwald Ruda Śląska

LKS Unia Kosztowy - UKS Szopienice
KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA - GKS Wawel Ruda Śląska
AKS Mikołów - SRS Orlik Ruda Śląska
KS Rozwój Katowice - Ruch Chorzów S.A.