SLAVIA RUDA ŚLĄSKA - strona nieoficjalna

Srodowe zakończenie

• autor: slavia2003, 2014-06-22 19:12

Sezon powoli zmierza ku końcowi! w przyszłym tygodniu trenujemy tylko w środę o godzinie 16.00.

Trening ten będzie ostatnim w tym sezonie i serdecznie zapraszam wszystkich zawodników razem z CHĘTNYMI RODZICAMI na mecz ZAWODNICY kontra RODZICE. W meczu, który rozpocznie się około godz. 16.30 wziąć udział mogą zarówno ojcowie jak i mamy , dziadkowie czy babcie! Każdy jest mile widziany więc serdecznie zapraszamy!! Po tym wspaniałym meczu, odbędzie się podsumowanie sezonu wraz z zakończeniem, na którym nie może zabraknąć żadnego rodzica! (będzie to około godz 18.00 lub 18.30).

Aby Mecz poszedł sprawnie proszę o wstępne potwierdzenie, którzy rodzice maja ochotę wziąć udział w naszej zabawie (najlepiej SMS do trenera). Mam nadzieje, że będzie wielu chętnych bo jest to wspaniała forma zabawy zarówno dla rodziców jak i ich pociech. Umiejętności, nie są ważne, najważniejsza jest dobra zabawa i tym mottem kierujemy się w naszej drużynie. OBY FREKWENCJA DOPISAŁA! Można choć na mała chwile z sprawdzić na własnej skórze jakie emocje panują na boisku!

Proszę o wzajemne przekazanie sobie tych informacji, aby ta wiadomość rozeszła się jak najszybciej.

Do zobaczenia!

Autor: Treść:pozostało znaków:

MKS Pogoń Śląska 1:6 KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA
KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA Grunwald Ruda Śląska

LKS Unia Kosztowy - UKS Szopienice
KS SLAVIA RUDA ŚLĄSKA - GKS Wawel Ruda Śląska
AKS Mikołów - SRS Orlik Ruda Śląska
KS Rozwój Katowice - Ruch Chorzów S.A.